Przyjęcie weselne Raciborz

Przyjęcie weselne

Zadowolenie wielu Par jest wystarczającym dowodem na to, że dysponujemy wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu niezapomnianych przyjęć weselnych. Dbamy o wszystko tak aby Państwo Młodzi pamiętali ten dzień jako najpiękniejszy w ich życiu, a goście bawili się i jedli wyśmienite potrawy. Młodej Parze oferujemy pokój w romantycznym wystroju. Malownicza okolica i zadbany ogród służą do plenerowych sesji fotograficznych. Sale balowe pomieszczą 70 i 130 gości. Zobacz menu »
Przyjęcie komunijne Raciborz

Przyjęcie komunijne

Uroczystość I Komunii Świętej jest dla Twojego Dziecka jednym z najważniejszych dni w życiu, więc jeśli chcesz, by nie zapomniało go nigdy, zwróć się o to do nas. Organizujemy przyjęcia komunijne na wysokim poziomie, dysponując szeroką gamą kolorowych tortów i ciast. Nasz personel zadba o ciepłą, rodzinną atmosferę, pozostawiając na długo wiele miłych wspomnień. Zobacz menu »
Przyjęcie okolicznościowe Raciborz

Przyjęcie okolicznościowe

Zajazd Złota Iglica poleca swoje usługi w organizacji różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych – jubileuszy, rocznicy ślubu czy urodzin. Na te i inne okazje przygotujemy wyśmienite menu pełne przekąsek, dań głównych oraz deserów, dopasujemy muzykę i sprawimy, by uroczystość na długo pozostała w Państwa pamięci. Zobacz menu »
Spotkania biznesowe Raciborz

Spotkania biznesowe

Wiedząc, jak ważne są spotkania biznesowe firm, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę organizacji takich spotkań. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem multimedialnym – projektorem, ekranem i nagłośnieniem konferencyjnym oraz trzema salami, dostosowanymi odpowiednio do liczby osób. Zobacz menu »
Studniówki Raciborz

Studniówki

Zajazd Złota Iglica jest idealnym miejscem zapewniającym uczestnikom bali studniówkowych niezapomniane chwile, wspaniałą zabawę w odpowiednio udekorowanej sali, fachowość personelu oraz dobrane menu dogadzając tym samym najbardziej wybrednym smakoszom. Jesteśmy po to aby zapewnić miłe wspomnienia z balu studniówkowego, który zdarza się tylko raz. Zobacz menu »